Ana Sayfa / 2010 / Kasım

Aylık Arşiv: Kasım 2010

Photo Effect Studio 5.56

Photo Effect ile Standart Uygulamaların Dışına Çıkın… Dijital fotoğraflarınızı renklendirebileceğiniz ve basit ama birçok efekt uygulaması ile resimlerinizi yeniden şekillendirebileceğiniz oldukça iyi bir programı bu konumuzda sizlere tanıtacağız. Program genel olarak amatör kullanıcılar için, karakalem, pastel boya gibi efekt uygulamaları ile ince ayar yaparak resimlerinize farklı görünümler katmanızı sağlar. 

Devamını Oku »

Windows Live Messenger Essential 2011

Windows Live Essential ile farkı göreceksiniz… 2011’e sayılı günler kala microsoft’un dünyaca ünlü anlış mesajlaşma yazılımı olan msn güncellendi. Bu sürümü ile kullanıcılarına birçok yeniliği beraberinde getiren WLM (Windows Live Messenger), her gün kullandığınız servislerin uyum içinde çalışması için dizayn edilmiş durumda.

Devamını Oku »

Facebook Beğen Butonu Eklentisi-WP FB Like

Facebook’da Beğeniyoruz, Paylaşıyoruz… Sanal ortamda bir çığ gibi büyüyen facebook her geçen çıkardığı yeniliklerle kullanıcılarının nabzını tutmayı iyi biliyor. Yapmış olduğu yeniliklerde web site yapımcılarını da unutmayan facebook, webmaster lar için de güzel ve paylaşımcı eklentiler hazırlıyor. Bunlardan en sık kullanılanları facebook beğen ve paylaş butonları. Bu aralar hemen hemen …

Devamını Oku »