Ana Sayfa / 2011 / Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2011

Facebook Sayfamıza Girildi !

Sonunda Sitemizin de Facebook Adresine Başkaları Tarafından Girildi… Kullanıcılarımızın bildiği üzere grafiktasarimmedya.com adresinin facebook kullanıcılarına yönelik bir hayran sayfası bulunmakta. Bugün yaptığımız kontroller sonucunda facebook hayran sayfamızda ve ana sayfada bizim kontrolümüz dışında bilmediğimiz kişiler tarafından hesabımıza girildiği ve sanki biz paylaşıyormuşuz gibi gösterilen reklam amaçlı mesajlarla karşılaştık.

Devamını Oku »

CorelDraw X5 İndir

CorelDraw Graphic Suite X5 İndirilmek İçin Hazır… CorelDraw’dan fazla bahsetmeye gerek yok aslında… Tüm grafikcilerin bildiği ve büyük çoğunluğun kullandığı CorelDraw grafik programının yeni sürümü CorelDraw X5 çıktı. CorelDRAW Graphics Suite X5 olarak yaratıcılık ve performansı bir arada getiriyor.

Devamını Oku »

MSN Plus 5.0

Beklenen MSN Plus 5.0 Çıktı… MSN Plus 5.0 birçok msn 2011 kullanıcısının beklediği bir sürümdü. Bunun nedenini buradaki konumuzda detaylıca anlatmıştık. Renkli nick yazmak , nick değiştirmek msn 2011’de başta gelen sorunlardan biriydi. MSN plus 5.0 ile bu sorunun çözüleceği düşünülüyordu. Ama ne yazık ki sonuç hüsran oldu. 2011 Şubat  …

Devamını Oku »

Fizy Yeniden Açıldı…

Turkcell El Attı, Fizy Yeniden Açıldı… Buradaki konumuzda da sizlere duyurduğumuz fizy.com ile ilgili haberde sitenin 17.12.2010 tarihi itibari ile TC Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığının 2010/93 sayılı kararı gereği Basın Muhalefet Kanununa aykırı yayınlar yaptığı gerekçesiyle engellenmişti. Olaydan kısa süre sonra siteye Turkcell destek oldu.

Devamını Oku »