Adobe Illustrator CC Ücretsiz İndirin
19 Mart 2014 – 14:01 | Yorum Yok

Adobe Illustrator CC ‘yi Ücretsiz İndirebilir ve Uygulamalarınızı Oluşturabilirsiniz
Herkesin bildiği gibi grafiksel düzeyde çalışma deyince akla sadece birkaç program gelir. Bunların başında olan ise Adobe firmasının yapımı olan Adobe Illustrator’dür. Daha önceki versiyonlarını sitemizin …

Devamını Oku »
Ana Sayfa » Program İndir

Adobe Illustrator – Vektörel Grafikleri Keşfetme Zamanı

Tarih 23 Ocak 2010 – 00:26 | Yazan Okunma: 9.260 | 2 Yorum Var

Adobe Illustrator – Vektörel Grafikleri Keşfetme Zamanı

Adobe Illustrator sizi degradelerde yeni saydamlığa ve tasarımın daha etkili yollarını keşfetmeniz için davet eden birden çok çalışma yüzeyine sahip kapsamlı bir vektör grafiği ortamıdır.

Illustrator, Adobe firmasının geliştirmiş olduğu vektörel çizim programı özelliği ile karşımıza çıkıyor. Bu program sayesinde tıpkı CorelDraw’da olduğu gibi vektörel çizimler yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı,  grafikerlerin işine yarayacak birden çok özellik ile kullananların vazgeçilmezi olan Illustrator, özellikle Macinthos kullanıcıları için önde gelen programlardan birisidir.

CorelDraw programının yeni sürümlerinin Mac’lere uyumsuz olmasından dolayı, Mac kullanıcılarının birçoğu vektörel çizim için Adobe Illustrator’u tercih etmektedir.

Adobe Illustrator’u indirmek isteyenler için Adobe firmasının resmi websitesinde ki uygun linklerden birine tıklamak yeterlidir. Size vereceğimiz adresde Illustrator’un son sürümü olan CS4’ü indireceksiniz. Eğer zaten bir Illustrator kullanıcısı iseniz ve CS4’e sürüm yükseltmek istiyorsanız sizin içinde bir kolaylık düşünülmüş. Size en uygun olan seçeneği aşağıdan seçerek devam ediniz.

Adobe Illustrator Deneme SürümüAdobe Illustrator’u denemek isteyenler buraya tıklayarak ücretsiz indirip deneme fırsatı bulabilirler.
Adobe Illustrator Tam SürümAdobe Illustrator’u beğendiyseniz buraya tıklayarak resmi websitesine gidebilir, ürünü satın alarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Adobe Illustrator Sürüm YükseltinAdobe Illustrator’u zaten kullanıyor ve CS4 sürümüne yükseltmek istiyorsanız buraya tıklayarak yükseltme işlemini başlatabilirsiniz.Etiketler: , , , , ,2 Yorum Var »

  • yeni grafikci diyor ki:

    Hep bu bu programı kullanmak istemiştim. Umarım ilerleyen zamanlarda bu programla ilgili detaylı bilgiler yayınlarsınız.

  • ÖÇ deSigneR diyor ki:

    Zamanla sitemizde bu konudaki içerikler çoğalacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Bırak!

Yorumunuzu aşağıya ekleyebilir yada buradan konuya geri dönebilirsiniz..
Ayrıca Bu Yorumlara Abone Olabilirsiniz. (RSS Aracılığıyla)

Lütfen 'spam' içerikli mesajlar yazmayın.

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Gravatar.

*