Ana Sayfa / Program İndir / Adobe Illustrator – Vektörel Grafikleri Keşfetme Zamanı

Adobe Illustrator – Vektörel Grafikleri Keşfetme Zamanı

Adobe Illustrator – Vektörel Grafikleri Keşfetme Zamanı

Adobe Illustrator sizi degradelerde yeni saydamlığa ve tasarımın daha etkili yollarını keşfetmeniz için davet eden birden çok çalışma yüzeyine sahip kapsamlı bir vektör grafiği ortamıdır.

Illustrator, Adobe firmasının geliştirmiş olduğu vektörel çizim programı özelliği ile karşımıza çıkıyor. Bu program sayesinde tıpkı CorelDraw’da olduğu gibi vektörel çizimler yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı,  grafikerlerin işine yarayacak birden çok özellik ile kullananların vazgeçilmezi olan Illustrator, özellikle Macinthos kullanıcıları için önde gelen programlardan birisidir.

CorelDraw programının yeni sürümlerinin Mac’lere uyumsuz olmasından dolayı, Mac kullanıcılarının birçoğu vektörel çizim için Adobe Illustrator’u tercih etmektedir.

Adobe Illustrator’u indirmek isteyenler için Adobe firmasının resmi websitesinde ki uygun linklerden birine tıklamak yeterlidir. Size vereceğimiz adresde Illustrator’un son sürümü olan CS4’ü indireceksiniz. Eğer zaten bir Illustrator kullanıcısı iseniz ve CS4’e sürüm yükseltmek istiyorsanız sizin içinde bir kolaylık düşünülmüş. Size en uygun olan seçeneği aşağıdan seçerek devam ediniz.

Adobe Illustrator Deneme SürümüAdobe Illustrator’u denemek isteyenler buraya tıklayarak ücretsiz indirip deneme fırsatı bulabilirler.
Adobe Illustrator Tam SürümAdobe Illustrator’u beğendiyseniz buraya tıklayarak resmi websitesine gidebilir, ürünü satın alarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Adobe Illustrator Sürüm YükseltinAdobe Illustrator’u zaten kullanıyor ve CS4 sürümüne yükseltmek istiyorsanız buraya tıklayarak yükseltme işlemini başlatabilirsiniz.
Yorum Yazın

2 Yorumlar

  1. Hep bu bu programı kullanmak istemiştim. Umarım ilerleyen zamanlarda bu programla ilgili detaylı bilgiler yayınlarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir