Ana Sayfa / Program İndir / Adobe Photoshop CS4 Extended Farkı Hissedin…

Adobe Photoshop CS4 Extended Farkı Hissedin…

Adobe Photoshop Extended CS4 İndirin…

Genellikle Photoshop ile ilgili, Adobe’nin yalnızca Adobe Photoshop CS4 versiyonu kullanılır ve bilinir. Oysa Adobe CS4 den sonra Adobe Photoshop CS4 Extended versiyonunuda kullanıcılarının tercihine sunmuştur. “Extended” kelimesi İngilizceden Türkçe’ye, ‘genişletilmiş’ olarak çevirilebilir. Bu anlamda bu sürüm CS4 sürümünün daha genişletilmiş versiyonu demekte mümkün hale gelir.

Adobe Photoshop CS Extended, birçok farklı özelliği ile kullanıcılarına daha dinamik ve görsel açıdan harika işler çıkarabileceği bir program olarak karşımıza çıkıyor. Adobe Photoshop CS Extended, normal CS4 sürümdeki tüm özellikleri barındırdığı gibi, bunun yanında 3D görsel çalışmalar, film tabanlı içerik ve görsel analiz yapmanız için imkan sunar.

Adobe Photoshop CS Extended ile birlikte, 3D modelleri doğrudan boyayabilir, 2D görüntüleri 3D şekillerin etrafına sarabilir, degrade eşlemlerini 3D nesnelere dönüştürebilir, katmanlara ve metne derinlik katabilir, yeni ışın izlemeli oluşturma motoruyla baskı kalitesinde çıktı elde edebilir ve desteklenen yaygın 3D formatlarını dışa aktarabilirsiniz.

Adobenin resmi sitesinde (buradan) CS4 Extended versiyonu ile ilgili detaylı anlatımları incelemeniz mümkün. Resmi web sitelerinde Extended ile yapılan örneklerde mevcut.

Adobe Photoshop CS4 Extended Nasıl Sahip Olabilirsiniz ?

Normal CS4 kullanıcıları mevcut programlarını kaldırmadan upgrade yöntemi ile programlarını CS Extended versiyonuna güncelleyebilirler. Yada CS4’ü tamamen kaldırıp Extended versiyonunu baştan kurma imkanınızda var. Bunun için yapmanız gereken aşağıda sizin için hazırlanmış linklerden size en uygun olanına tıklamak…

Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir