Ana Sayfa / Program İndir / Adobe Photoshop CS5 Extended

Adobe Photoshop CS5 Extended

Adobe Photoshop CS5 Extended İndirin…

Grafik tasarımcıların vazgeçilmesi Photoshop programının yeni sürümü sizler içn hazır hale getirildi. Adobe Photoshop CS5 resmi olarak Adobe firması tarafından duyuruldu ve kullanıma sunuldu.

Arayüzde pek bir değişiklik olmasada yeni sürümde CS4 farklı olarak birçok yenilik göze çaprıyor. Bunlardan ilki fırçalarda yapılan değişiklikler…Örneğin tasarımcılar, tablet vasıtasıyla, fırçaların dokunuş sertliklerini-basınçlarını, dönüş mekanizmalarını, eğimlerini kontrol edebilecekler. Tabii ki bu özellikler Photoshop’a daha gerçekçi bir fırça hakimiyeti ve kullanışlılığı getirecek. Bununla birlikte tasarımcılar, çalışma ortamındaki renkleri, paletlerin renklerini karıştırabilecekler. Örneğin çalışma alanınızda kırmızı ve sarı renkte iki boya var ise, aynı gerçek hayattaki gibi bu renkleri karıştırdığınız oranda turuncu rengi elde edeceksiniz.

Adobe Photoshop CS5′te olacak diğer bir özellik ise, Adobe After Effect’te kullanılan “Puppet Tool” yani Kukla aracı. Bu araç  tasarımcılara objelerin eğrilikleriyle, ortak iskeletin bağlantılarını el verdiği sürece oynama imkanı ı veriyor. Yani kısacası tasarımcılar, bir kişinin kolunu, bacağını, kafasını yer değiştirip, yeniden yerleştirebilecekler.

Bunun gibi birçok özellikle donatılan yeni sürüm resmi web sitesi üzerinden indirilmeye başlandı. Sizlerde aşağıdaki linkleri kullanarak Photoshop CS5’i ücretsiz deneyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorum Yazın

7 Yorumlar

  1. watch the expendables online free

    Thanks for sharing this link, but unfortunately it seems to be offline… Does anybody have a mirror or another source? Please reply to my post if you do!

    I would appreciate if a staff member here at http://www.grafiktasarimmedya.com could post it.

    Thanks,
    Daniel

  2. En yakın zamanda yükseltecem bende. Merak ediyorum değişiklikleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir