Ana Sayfa / Adobe Photoshop / Adobe Photoshop CS6 İndir

Adobe Photoshop CS6 İndir

Photoshop’un Yeni Sürümü CS 6 Tüm Kullanıcılar İçin Hazır… Hemde Türkçe Dil Desteği İle Birlikte…

Tasarımcıların vazgeçilmez programı Adobe firmasının ürettiği Photoshop CS6 etkin sürümü ile piyasaya sürüldü. Hem görsel olarak hemde özellik olarak yapılan birçok değişiklikle yine göz dolduran Photoshop, Cs6 sürümü ile kullanıcılarına daha kaliteli işler yapabilmeleri için olanak tanıyor.

Peki Photoshop CS6’da Neler Yeni ?

CS6’nın içerik duyarlı özellikler yardımı ile görüntülerinizi daha iyi rötuşlayabilir, yeniden yapılandırılmış araçlar ve iş akışları sayesinde de üstün tasarımlar ve filmler oluşturabilirsiniz. Ayrıca kullanılacak örnek alanı seçmenize olanak sağlayan içerik duyarlı yama sayesinde görüntülerinize kusursuz yamalar uygulayabilirsiniz.

Yeni ve yeniden yapılandırılmış tasarım araçları sayesinde vektör katmanlarını kullanarak vektör nesnelerine kontur uygulayın ve degradeler ekleyin, özel konturlar ve kesik çizgiler oluşturun, katmanlar için hızla arama yapın.  Bunun yanı sıra görüntülerinizi daha belirgin bir şekilde ortaya çıkaran koyu renkli arka plana sahip yepyeni ve şık bir ara birimle çalışarak daha iyi ve daha tutarlı bir düzenleme deneyimi sağlayan yüzlerce tasarım özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Photoshop Cs6 ile birlikte video çekimlerinizde de photoshop düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Photoshop Cs6 ‘da cilt tonuna duyarlı seçimler ve maskelemenin yanı sıra daha fazla kamera modeli desteği, 3B Lut desteği, 10 bit koyu renk desteği, vektör katmanları, katman arama, ışık efektleri galerisi, daha net vektör görüntüleri oluşturma, yağlı boya filtresi, pistole uçları gibi birçok özelliğe sahip olabiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Cs6 ile birlikte Türk kullanıcılar için Türkçe dil desteğinide hizmete soktu. Bundan sonra Adobe Photoshop Cs6’yı Türkçe olarak da kullanabileceksiniz.

Adobe Photoshop CS6 Ücretsiz İndirAdobe Photoshop Cs6 İndir
Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir