Ana Sayfa / Adobe Premiere Pro / Adobe Premier Pro CS5 İndir

Adobe Premier Pro CS5 İndir

Adobe Premier CS5 ile Hazırlayacağınız Aktif Görüntüler Artık Kolay…
Adobe Premier Cs5 ile videolarınızı profosyonel şekilde düzenleyip, yeni görsel efektler ile daha iyi hale getirebileceksiniz. Premier Pro, adobenin elinizde var olan videoları düzenlemekte kullanabileceğiniz bir tasarım programıdır.

İçeriği çok karışık görünsede birkaç deneme ile profosyonel işler çıkartabileceğiniz bu yeni sürümde, birçok yeni efekt ve düzenleme aracı eklenmiş…

Adobe her yeni sürümde kulllanıcısına sağladığı yeni özellikler ve kullanım kolaylıklarını adobe premier’in yeni sürümü cs5’de de kullanıcılarına sunuyor. Çok yüksek kalitedeki videolarınıza çeşitli efektler vererek yine aynı kalitede kaydedebileceğiniz videolarınızı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Programı İndirin veya Ücretsiz Deneyin…Adobe Premier Pro CS5 Programını İndir
Not:Programı ücretsiz denemek ve indirmek isteyen yeni kullanıcılar yönleneceğiniz adobe sayfasından kayıt yapmalı, kaydı olanlar ise email ve şifrelerini girerek sisteme giriş yapmalıdırlar.
Yorum Yazın

1 Yorum

  1. adobe premir de yağtığım videoları kaydettikten sonra ekrandaki boyutu küçük çıkıyor tam ekran olmuyor daha sonra izledşiğimde boyutu nasıl ayarlayabilirm acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir