Ana Sayfa / Bilmedikleriniz / Duymadıklarınız / Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Havaalanı Transferi Nasıl Yapılır? Antalya Havaalanından Otellere Nasıl Gidilir?

Antalya’ya gelen milyonlarca yerli ve yabancı turistin aklındaki tek soru bu olsa gerek. Km’lerce yolu uçakla geldikten sonra havaalanından otele yada otelden havaalanına nasıl gideceğiz? Nasıl gidersek daha ucuz olur? Bir firma bulduk ama güvenemiyoruz? gibi sorular sürekli tekrar ediyor. Antalya havaalanından otellere yada otellerden havaalanına transfer hizmeti veren yüzlerce firma var. Peki siz hangisini seçeceksiniz?

Aranızda seçtiği firmadan memnun kalmayan, seçtiği firmayı beğenmeyen, firma tarafından kötü muamele gören mutlaka vardır. Hem para vereceksiniz hemde beklediğiniz hizmetin karşılığını alamayacaksınız. Bence de çok sinir bozucu. Bu gibi firmalar yüzünden de arada işini gerçekten iyi yapan firmalarda maalesef kötüleniyor. Bizim size bir önerimiz olacak.Hem daha ucuz, hem daha kaliteli hizmet veren JKR TRANSFER‘i denediniz mi?

JKR TRANSFER
www.jkrtransfer.com adresi üzerinden kolayca rezervasyon yapabiliryorsunuz. Ayrıca herşey şeffaf bir şekilde anlatılmış. İstediğiniz aracı seçebiliyor, seçtiğiniz aracın fiyatını görebiliryorsunuz. Transfer sonrasında da ekstra fiyat gibi bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca kafanıza takılan her türlü soru için ister web sitesinde bulunan anlık yazışma programı sayesinde isterseniz de 7/24 telefon ile arayarak soru sorabiliyorsunuz. Hepimizin istediği aslında karşıda bir muhatap bulmaktır.JKR TRANSFER‘i tercih ettiğinizde hep karşınızda sizinle ilgilenen birini bulmak çok kolay. Vip ve Standart araçlar ile sadece size yapılan transferlerde araçta sizden başka kimsenin olmaması da ayrı bir özellik. Vip araçlar ile ucuz transferin keyfini çıkarırken daha güvenli ve daha konforlu bir yolculuk geçiriyorsunuz.

Antalya Havaalanından Tüm Bölgelere yada Otellerden Havaalanına yapacağınız transferler de seçiminiz www.jkrtransfer.com‘dan yana olsun. JKR TRANSFER ile daima size özel transfer hizmeti…

Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir