Ana Sayfa / Hazır Scriptler / Facebook Beğen Butonu Eklentisi-WP FB Like

Facebook Beğen Butonu Eklentisi-WP FB Like

Facebook’da Beğeniyoruz, Paylaşıyoruz…

Sanal ortamda bir çığ gibi büyüyen facebook her geçen çıkardığı yeniliklerle kullanıcılarının nabzını tutmayı iyi biliyor. Yapmış olduğu yeniliklerde web site yapımcılarını da unutmayan facebook, webmaster lar için de güzel ve paylaşımcı eklentiler hazırlıyor.

Bunlardan en sık kullanılanları facebook beğen ve paylaş butonları. Bu aralar hemen hemen her sitede gördüğümüz bu butonları sizde kendi sitenize yerleştirmek istiyorsanız konumuzu incelemenizi öneriyoruz.

Facebook “beğen” muhabbetinin sitemize getireceği faydaları buradaki konumuzda anlatmıştık. Bunu direk geçerek butonu nasıl yerleştireceksiniz onu görelim. Bu konuda işimize yarayacak en iyi eklenti WP FB Like eklentisi (Eklentiyi aşağıdaki indirme adresinden indirebilirsiniz) . Kurulumu diğer eklentilerin kurulumundan farksız olan WP FB Like eklentisinin özellikleri de oldukça işimize yarar cinsden.

  • Eklenti sayesinden hem tekil yazı sayfalarına hem de ana sayfaya Facebook “beğen” butonu ekleyebiliyorsunuz.
  • Manuel eklemek istiyorsanız, Facebook beğen butonunu wordpress tema dosyalarınıza yerleştirerek de kullanabiliyorsunuz.
  • Iframe kullanımı sayesinde butonun hızlı yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Beğen butonunun font ve ölçü seçimini siz belirleyebiliyorsunuz.
  • Biraz CSS bilgisi ile ayar menüsünde yapacağınız kodlamalarla, görünümü, yeri ve düzenini değiştirebiliyorsunuz.
  • Ayarlarınızı kaydetmeden yönetim panelinizden görünümü ön izleme yapabiliyorsunuz.

Ayar menüsünü biraz kurcaladığınızda çok basit şekilde beğen butonunu istediğiniz yere yerleştirebilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

WP FB Like Beğen Butonu Eklentisi İndirEklentiyi İndirmek İçin Tıklayın
Yorum Yazın

1 Yorum

  1. arkadasım begen buttonunu ekledim istediğim yerlerde de görünüyor fakat tıklandıgında kendi sayfamı begenmesini nasıl ayarlıcaz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir