Ana Sayfa / Grafik Tasarım Medya / ‘GTM’ Yükselişte…

‘GTM’ Yükselişte…

Grafik Tasarım Medya’da Son Gelişmeler…

Uzun zamandır sitenin durumu ile ilgili haber yayınlayamamıştık. son gelişmelerden ziyaretçilerimizin ve takipçilerimizin de bilgisi olması gerektiğini düşünerek ufakta olsa bir açıklama  yapmak istedim.

Son zamanlarda sizinde takip ettiğiniz grafiktasarimmedya.com normal seviyede yükselişe devam etmekte.

Dış servislerdeki değişim…

grafiktasarimmedya.com yaptığı çalışmalar neticesinde çok kısa sürede dünyaca ünlü dizin sitesi olan ve birçok arama motorunun alt yapısını incelediği dmoz.org tarafından dizine eklendi. Ayrıca her webmaster’ın önem verdiği Alexa bakımından hızla gelişen grafiktasarimmedya.com son bir ayda (hiçbir yan etki olmadan…) 1.250.000’den 680.000 binlere kadar yükseldi ve hızlada yükselmeye devam etmekte. Sabit ve diğer kullanıcı sayılarındaki artış da gözle görülür düzeyde. Ayrıca grafiktasarimmedya.com son bir ayda, Türkiye dışında İsviçre, Amerika, İngiltere, Azerbaycan, Lübnan, İran, Fransa, İsrail, Kanada, Yunanistan ve daha birçok ülkeden ziyaretçileri ağırladı.

İç servislerdeki değişim…

Sizler için hazırlamayı düşündüğümüz konularıda kapsayacak şekilde sitemize yeni kategoriler eklendi. Görsel tasarım üzerine olan kategoriler ilerleyen günlerde siz takipçileri için yeni konular ile dolacaktır. Takipçilerimizin sıkça ziyaret ettiği resimli ve videolu derslere son zamanlarda daha çok özen gösteriyoruz. Ayrıca sık sık talep edilen dreamweaver ve illustrator dersleri içinde alt yapımızı hazırlayıp yeni konuları sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

grafiktasarimmedya.com siz değerli takipçilerininde sayesinde “Herşeyin Farklı Olduğu Tek Adres” olmaya devam edecek.

Siz değerli ziyaretçilerimize teşekkürü borç biliriz.

Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir