Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Grafik-Tasarım-Medya.com

Herşeyin uygun zamanını beklemek, yapacağınız işten ençok verimi almanızı sağlayacaktır. Uzun süredir düşündüğüm grafik-tasarım ile ilgili bir web platformu sonunda bugün itibari ile yayın hayatına başlamıştır.

Uzun hazırlık aşaması…

2001’den bu tarihe kadar grafik ve tasarım hayatımda öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu süreç zarfında birçok grafik ve tasarım programı kullandım. Bu programlar hakkında birçok deneyimim ve tecrübem oldu diyebiliriz. Benimde yaşadıklarıma baktığımda bu programlar öğrenmesi kolay olan programlar değil. İşte bu safhada sizin imdadınıza grafiktasarimmedya.com yetişecek.

İsim ve içerik konusunda ki uzun düşünceler sonunda artık bi yerden başlamanın vaktinin geldiğini gördüm. Bu sebeple de bugün yani 28 Kasım 2009 saat 23:50 itibari ile sitemiz yayına girmiştir.

Tecrübe ve Geniş İçerik…

Dergi yapımından tutun matbaa işlerine, kartvizitden tutunda bir websitesi yapımına kadar her konuda bilgim olduğu düşüncesi ile sizlere bu bilgileri aktaracağım. Fakat işin en başında söylemem gerekir ki, bence grafik-tasarım işinde “gerçek profosyonellik yoktur”. Profosyonel olma yolunda ilerleyen grafikerler vardır. Ama bunlarda hiçbir zaman tam teşekküllü bilgiye sahip olamayacaklardır. Çünkü grafik-tasarım ile uğraşmaya başladığınız andan itibaren bu teknolojinin hiç bir zaman yerinde durmayacağını sürekli gelişeceğini ve hergeçen gün yeni birşey öğreneceğinizi göreceksiniz. Çünkü ben hergün yeni birşey öğrenmeye devam ediyorum.

Sitemizin alt yapısı…

grafiktasarimmedya.com adresinin alt yapısı tamamen ücretsiz olan ve geliştirmeye açık wordpress scripti kullanılarak hazırlandı. Siteyi wordpress olarak hazırlamamdaki neden size ilerleyen derslerde basit görülen bir wordpress ile aslında neler yapabileceğinizi göstermek isteyişimdendir. Her bir kısmını istediğiniz gibi modifiye edebileceğiniz wordpress ile ilgili derslerimizi ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz.

Kadromuz…

grafiktasarimmedya.com adresinin kurucusu olarak ben şuan için herşey ile ilgileneceğim. Ben kim miyim? Boşverin… =)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir