Ana Sayfa / Program İndir / Photo Effect Studio 5.56

Photo Effect Studio 5.56

Photo Effect ile Standart Uygulamaların Dışına Çıkın…

Dijital fotoğraflarınızı renklendirebileceğiniz ve basit ama birçok efekt uygulaması ile resimlerinizi yeniden şekillendirebileceğiniz oldukça iyi bir programı bu konumuzda sizlere tanıtacağız.

Program genel olarak amatör kullanıcılar için, karakalem, pastel boya gibi efekt uygulamaları ile ince ayar yaparak resimlerinize farklı görünümler katmanızı sağlar.  Uyguladığınız efektlere ince ayar yapabilir, resimleri döndürebilir, yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, yeniden boyutlandırabilir, yaptığınız değişiklikleri anında özizleme yapabilir ve isterseniz yazdırabilirsiniz.

Yeniden düzenlediğiniz resimleri farklı resim fortmatlarında (.jpg, .bmp, .wmf)  kaydedebilirsiniz. Ayrıca .jpg, .bmp, .wmf, .gif, .emf formatındaki dosyaları program ile açabilirsiniz.

Hazırladığınız resimleri anında masaüstü arkaplan olarak atayabilir hatta arkadaşlarınıza e-mail yolu ile de gönderebilirsiniz.

Amatör kullanıcılar yada fotoğraflarında farklı değişiklikler yapmak isteyen her düzeyde kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bu programı aşağıda verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Photo Effect Studio 5.56 İndirPhoto Effect Studio’yu Ücretsiz İndirmek ve Denemek İçin Tıklayın (Dosya Boyutu 1.04 MB)
Not:Programı tam sürüm kullanabilmek için lisansı satın almanız gerekir. Programın deneme sürümü kullanım/süre kısıtlamalıdır.
Yorum Yazın

1 Yorum

  1. birtek photoshop u indirip öğrenin diğer programlara zaten gerek kalmaz. bunun gibiler işini hemen halledip yoluna bakanlar için basit ama güzel programlar. detaya giremeyebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir