Ana Sayfa / Program İndir / StudioLine Web 3.60.30.0 – WebSite Tasarımı

StudioLine Web 3.60.30.0 – WebSite Tasarımı

StudioLine Web, Kusursuz Web Tasarımı
StudioLine Web web sitesi tasarlamak, yayınlamak ve devamlılığını sağlamak için gerekli tüm özellikleri içeren bir web sitesi tasarım programıdır. Basit özelliklerdeki bir web sitesini kendi başınıza yapmanızı sağlayan bu program ile kendi sitenizi tasarlayıp yayına açmak çok kolay. Program içerisinde resim editörü StudioLine Photo Classic 3 Plus‘ı da bulundurmaktadır. Profesyonel web tasarımı için gereken tüm elementleri barındıran StudioLine Web sitenin tasarımından yayınlanmasına kadar tüm süreçlerde profesyonel destek sağlar. Fotoğraflarınızı düzenleyip dilediğiniz efektleri seçip web sayfanız için düzenledikten sonra sonucu hemen görmenizede olanak sağlıyor.

Özellikleri:

  • Page Editor: Web sayfanızın yazı ve resimlerini düzenlemenizi sağlayan Page Editor kolay kullanımıyla kusursuz bir sayfa tasarlamınızı sağlar. Otomatik efektler, otomatik hizalama ve sürükle-bırak özelliği her düzey kullanıcının rahatlıkla programı kullanabilmesi için düzenlenmiştir.
  • Layout Editor: Web sayanızdaki efektler, footer gibi düzenlemeler için kullanılan Layout Editor tüm düzenlemelerinizi saklar.
  • Graphics Effects: Grafik efektleri özeliğiyle program hazır efektlerden yararlanarak fotoğrafları editlemenize yardımcı olur.
  • Web Galleries: Programın içerisinde yer alan StudioLine Photo ile yarattığınız fotoğraf galerilerini StudioLine Web’e direk aktararak web galerilerinizi hazırlayabilirsiniz.
  • Publishing Management: Program hazırladığınız web sayfalarını yayına hazırlar veya daha sonra yayınlamanız için saklar.

Sistem Gereksinimleri:
Windows Vista / XP / 2000
Pentium III veya 4 minimum 800 MHz ve üstü
RAM: 1 GB ve üstü
En az 150 MB boş disk alanı
24 bit grafik kartı ve 1024 x 786 çözünürlükte monitör.

Desteklediği Tarayıcılar:
Internet Explorer 4.0 ve üstü
Netscape Navigator 4.0 ve üstü
Opera 4.0 ve üstü
Firefox 4.0 ve üstü
Diğer W3C DOM Level 2 uyumlu tarayıcılar

Program ile yapılmış birden çok site bulunmaktadır. Bu siteleri inceleyerek bu program ile neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Bunun için buradaki sayfayı ziyaret etmeniz gerekiyor.

Konudaki anlatımımızla birlikte size konudaki programın ingilizce içerikli kullanma kılavuzunuda veriyoruz. Bu klavuzu buradaki adresten indirerek detaylı açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten programı indirmeniz için gerekli exe uzantılı dosyayı vereceğiz. Bu dosyanın boyutu  sizi yanıltmasın. Çünkü bu asıl dosyayı indirmeniz için gerekli aracı programdır.

StudioLine Web 3.60.30.0 Ücretsiz İndirProgramı İndirmek İçin Buraya Tıklayın
Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir