Ana Sayfa / Ücretli Destek

Ücretli Destek

Ücretli Hizmetlere Başlıyoruz…

Ücretli hizmet sizi korkutmasın. Sitemizdeki yine ücretsiz olan tüm destek ve içeriğimiz devam edecektir. Bununla birlikte isteyenlere profosyonel destek vermek için elimizden geleni yapacağız.

Peki profosyonel destekden kastımız nedir ?

Günümüz teknolojisi hızla ilerlemekte. İlerleyen teknolojiye ayak uydurmak için modern web siteler oluşturulmakta ve bu siteler için profosyonel logo ve tasarım gerekmektedir. Yoğun çabalar harcanarak hazırlanan siteleriniz için sizde değişim zamanının geldiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Logo Tasarımı

CorelDraw ve Photoshop kullanarak hazırlayacağımız logolar ile siteniz profosyonel bir görünüm kazanacaktır. Kurumsallaşmanın ilk adımı olarak logo sizin kalite anlayışınızı yansıtır ve sizi rakiplerinizden ayrı tutar.

Web 2.0 Tarzında Tasarımlar

Web siteniz için beğendiğiniz temaları, eksik bulduğunuz tarafları sizler için yeniden hazırlıyoruz. Web 2.0 teknolojisine uygun tasarımlar, ikonlar, butonlar ve web menüler ile sitenizin görünümünü baştan aşağıya değiştiriyoruz.

Hazır Scriptler

Günümüzde sıklıkla kullanılan hazır scriptler hakkındaki bilgilerimizi, tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. WordPress, Joomla, Drupal, Vbulletin*, Smf ve phpBB gibi hazır scriptleri sitenize kuruyor, tüm ayarları optimize ediyor, görünümünü baştan aşağıya değiştiriyor ve size teslim ediyoruz. Sitenizin kurulumundan itibaren ilk 3 ayda ücretsiz teknik destek veriyoruz.

* Vbulletin ücretli bir scripttir. İstenildiğinde tarafımızca alınabilir yada sizin tarafınızdan lisansı alınan vbulletin sitenize kurulur.

Kodlama

Sitenizde istediğiniz bir kodlama var ama yapamıyor musunuz? Sorun değil. Biz sizin yerinize yapıyoruz. HTML, XHTML, CSS ve PHP kodlama dilleri hakkındaki bilgilerimiz sayesinde istediğiniz kodlamayı sizin için yazıyor ve sitenize entegre ediyoruz.

Siz ne istersiniz…

Bizim yapacaklarımız bunlarla sınırlı değil. Önemli olan sizin ne istediğiniz. Ne istediğinize karar verdiyseniz mâkul ücret ve destek hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz Hayal Edin, Biz Yapalım…

İletişim:

Sistem Üzerinden İletişim İçin Tıklayınız
Mail Göndermek İçin Tıklayın

Not:İletinizde; Adınız soyadınız, mail adresiniz, website adresiniz, sormak istedikleriniz mutlaka yer almalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir