Ana Sayfa / Program İndir / Watermark Studio ve Ayrıntılar

Watermark Studio ve Ayrıntılar

Watermark Studio İle Resimlere Filigran Ekleyin…

Watermark Studio resimlere filigran ekleme programıdır. Bu sayede özellikle internet ortamında paylaştığınız resimleri kendi isminiz ya da simgenizle  belirginleştirebilirsiniz. Programın filigran eklemesi yanında toplu işleme özelliği de mevcuttur. Yani resimlerinize toplu işlemler uygulayabilirsiniz. (boyut küçültme/büyütme gibi…)

Ayrıntı ve karmaşa içinde boğulmadan, kullanıcı dostu bir arayüz ile işinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Watermark Studio’yu kullanarak büyük resimlerinizi küçük resimler haline getirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve dönüştürebilirsiniz. Program, çok bilinen JPEG, PNG, GIF, TIF, BMP, PSD dosya türleriyle çalışır.

Programın içinden bir resim açtıktan sonra Watermark (filigran) bölümünden çeşitli filigranlar eklenebilir. Ayrıca resmin çeşitli yerlerine hazır şablon resim ya da yazılar eklenebilir. Buradan resmin boyut, parlaklık ve koyuluğunu ayarlanabilir; ayrıca bir resmi yatay ve dikey çevirebilir, 45 ve 90 derece döndürebilirsiniz.

Ayarları yaptıktan sonra ‘Output/Çıktı’ konumunda resmi kaydedeceğiniz konumu, resim uzantısını, boyutu ayarlayıp, Start/Başlat tuşuna bastığınızda resminiz düzenlenmiş olur.

Oldukça işlevli bu programa sahip olmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayabilirler. Program özellikle webmaster’lar için oldukça işlevsel bir programdır.

Yorum Yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir